Čeština Deutsch English

Jesus is healing

Website of the praying group of merciful Jesus

Hot news

You can use machine translation: Deutsh  English  Italiano 

Modlitba za Severní Moravu

Who?
Každý, kdo je ochoten se s námi modlit.
Kdy?
 June 9, 2018
4:00 - 18:00 hodin
Kde?
Kulturní dům, Loukov 199.

Na Pánův pokyn se bude naše modlitební skupina modlit za jednotlivé oblasti naší země. Přijměte prosím naše pozvání a přijďte se modlit s námi. 9. června se modlíme za Severní Moravu.

Budeme se modlit čtyři růžence (radostný, světla, bolestný a slavný), růženec dvou srdcí lásky a korunku k Božímu milosrdenství. Celý den se budeme postit o chlebu a čaji. Počítáme i s účastí na mši svaté. Bude prostor i pro vzájemné sdílení a modlitbu chval.

S sebou vezměte: Bibli, zpěvník, karimatku nebo deku a dobrou náladu. Je možné se i ubytovat.

Poděkování

May 2017

papežské požehnání

Děkuji všem lidem z nekatolických křesťanských církví za přijetí naší modlitební skupiny Milosrdného Ježíše. Díky vám se můžeme vzdělávat a tak duchovně růst v naší službě.

Děkuji zároveň i papeži Františkovi a emeritnímu papeži Benediktu XVI. za jejich požehnání, které nám udělili v květnu 2017.

Miroslava Daníčková

Setkání s Duchem Svatým

Loukov, August 2016

Spiritus Sanctus

Na našem YouTube kanálu můžete zhlédnout poslední natáčení setkání naší modlitební skupiny.

https://youtu.be/T7EH3ENjbbI

Prorocká slova na konferenci Nové svitanie 2015

September 2016

NewDawn

Nove svitanie
Skalka pri Trenčíne

Pat Collins
Ako Boh s nami komunikuje
Prorocká slova

V loňském roce se členové naší modlitební skupiny účastnili slovenské katolické poutnické konference Nové svitanie. Hlavní host konference byl pater Pat Collins, který si ve své promluvě Ako Boh s nami komunikuje trochu posteskl, že na této konferenci ještě neslyšel žádné pravé proroctví. Někteří účastníci konference na tuto jeho výzvu reagovali a přijali od Pána prorocká slova. Zde nabízíme prorocká slova, která přijali členové naší modlitební skupiny.

(U videa jsou dostupné německé titulky.)

Hned po zpracování tohoto záznamu (v srpnu 2015) jsme jej poslali českým biskupům a Katolické charismatické obnově.

… a mimochodem: Promluva Ako Boh s nami komunikuje jistě stojí za poslech:

Duchovní cvičení s Thomasem Paulem

Květen 2016

Svatý Hostýn link_icon

Někteří z nás se účastnili duchovních cvičení s laickým misionářem z Indie Thomasem Paulem. Zveme vás ke shlédnutí videozáznamů z těchto pro nás úžasných setkání.

Prayer for healing

Who?
Miroslava Daníčková

I will ask Jesus Christ to heal according to His will. Either you can come in person, or you just write to me about your

I will pray the Crown of the Divine Mercy, the Prayer of The Two Hearts of Love (of Jesus and Mary) and I will praise in tongue for your needs.

Even though you are not a believer, do not hesitate and write to us. Jesus loves each person. He does not love the sin, although he remains merciful for anyone.